Walka z samą sobą, z swoja chorobą -przeciw wszystkim i wszystkiemu.
RSS
poniedziałek, 11 lipca 2005
..........................

 Muszę skończyć związek bo inaczej on skończy mnie!Nie chcę nikogo ranić ,nie chcę nikogo oszukiwać, nie chcę nikomu wierzyć ................nie chcę by to trwało nadal.To jest toksyczny związek ,ON nie może mnie tak traktować ,nie może mnie zmuszać bym była na siłę, z nim" bo sobie coś zrobię!".Przecież na szantażu szczęścia nie zbudujemy!! czy on o tym nie wie?

Czy tylko moje życie jest takie zwichrowane czy wasze też? Co to za ból gdy ci go zadają obcy ludzie ,lub najbliszsi ale nieświadomie ,a gdy to robią z pełną świadomoscią?

Co ja mam zrobić , z przeszłością  , z bulimią i pracą,z NIM, ze sobą???

Nie mam siły by dalej tak żyć , nie mam już siły by wogóle żyć .................................a mam mieć siłę by podnieść się i iść dalej???

POMÓŻCIE......................prosze...........

23:22, martyna2525
Link Komentarze (2) »
niedziela, 10 lipca 2005
jestem dorosła!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Przecież jestem dorosła ,dlaczego nie pozwalacie mi podejmować WŁASNYCH decyzji! Dlaczego musi być zawsze tak jak Ty chcesz??? !Dlaczego jak zrobię coś ,co ja uważam za słuszne , a Ty jesteś innego zdania..............Ty się obrażasz .....a ja mam wyrzuty sumienia! Nie moge taaak dłużej żyć, nie potrafię......!Dlaczego mam wyrzuty sumienia za swoje własne decyzję - mamo! pozwój mi żyć ! Poprostu żyć czy to takie trudne? !Dałaś mi życie ,a teraz odbierasz mi wolność!Nie rób tego poraz kolejny prosze, nie dam rady już!Ty się obraziłać o nie jadłam nic, by póżniej móc jeść, jeść dopóki mnie brzuch nie rozbolał................a opóżniej zwracałam to wszystko do momentu gdy nie zobaczyłam .........krwi!!! Przecież ja się zabijam , fizycznie a psychicznie wyrzutami sumienia, to nie jest normalne w moim życiu już nic nie jest normalne!A przecież jestem dorosła.....................!!!!!!!!!!!!!!!!

Znów chcę skakać...................realnie , skoczyć  tak jak wtedy z bandae gdzie wszyscy mnie pytali "czy nie bałam się?" a oni nie wiedzą że wyobrażałam sobie że lecę i zostawiam ten świat za sobą...........

Czy już przekraczam granicę bezpieczeństwa???????????????????

21:51, martyna2525
Link Dodaj komentarz »
sobota, 09 lipca 2005
......przeszłość....................

Lata upłyneły, zanim sobie dałam rade z myslami ,które mnie dręczyły. Też chciałam latać ...stanąć na moście i polecieć do wiecznej krainy , bez bólu ,cierpienia ,zawiści ,podłości ,wrogości..........

Dlaczego tego nie zrobiłam ? Teraz -sama nie wiem stwierdziłam że kogos tu zostawiam .............mimo wszystko kogoś. Bo odważniej jest żyć niż umrzeć!??mimo wszystko...

Znów dziś było pytanie " jak ty możesz nic nie jeść cały dzień? mogę , nie jestem głodna , mam specjalna dietę , nie mogę jeść wszystkiego , jadłam przed wyjściem , przed chwilą zjadłam batona.....................kogo ja w końcu oszukuję???siebie ,innych ?? jak długo jeszcze???jak długo????????????

ODROBINĄ KRZYKU ZALEWAM W SŁOIKU PRAGNIENIA BO ............................................GOTUJĘ MARZENIA!!!!

16:04, martyna2525
Link Komentarze (1) »
piątek, 08 lipca 2005

 ABY ZROZUMIEĆ LUDZI,

                                                           TRZEBA STARAĆ SIĘ USŁYSZEĆ TO,

                                                             CZEGO NIGDY NIE MÓWIĄ, I BYĆ

                                                                        MOŻE,

                                                               NIGDY BY NIEPOWIEDZIELI!!!

                                                           

18:57, martyna2525
Link Dodaj komentarz »
............................

Kocham tą pracę nad życie , a na pewno nad NIĄ. Nie mogę pozwolić by ktoś się dowiedział,nie moge pozwolić by ją stracić .Jedyny sens życia daje mi praca, to ona pozwala mi myśleć ,że jeszcze coś moge zrobić w tym życiu , że jestem potrzebna komuś , że nie jestem takie zero za jakie mnie niektórzy uważają. . .

To miało być inaczej ,inaczej to zaplanowałam , to miał być test ostateczny ,miałam pokazać ze jestem silna , że ją zwyciężyłam , że jestem górą, JA nie Ona, a tymczasem .............................boję się, przegrałam swoje życie.........................................................................................................a jeśli się dowiedzą to już nic nie będzie miało sensu.!!!

18:18, martyna2525
Link Dodaj komentarz »
i co dalej ...................

Nie wiem  co mam zrobić z tym wszystkim .........................wiem bardzo dużo o tej chorobie (bo tak ją trzeba nazwać) ale nie umiem tego wykorzystać , przynajmniej w stosunku do samej siebie .Walcze ,tylko chyba nie o to o co powinnam , walcze by ukruć to wszystko- złaszcza w pracy .....................nie wiem jak długo mi się to uda???

Czasem wydaje mi się ze moi podopieczni coś przeczuwają , oni też umieją obserwować......................

17:39, martyna2525
Link Komentarze (1) »
środa, 06 lipca 2005
przytul mnie życie...........
Łyknełam już 4 tabletki przeciw bólowe i niestety nie pomogły .........................................................................życie nadal boli!!!!
16:04, martyna2525
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 05 lipca 2005
od początku
              Od 7 lat choruję na bulimię.Nikt o tym nie wie, czasem już nie mam siły i chcę krzyczeć ................................i może dlatego założyłam tego bloga.Czase sama nie wiem co ja tak naprawdę chcę w tym życiu , ciągłe wyżuty sumienia niszczą mnie .Pracuję z ludzmi, którzy mają ten sam problem jak ja (wszystkie zaburzenia odrzywiania)tylko różnica jest taka że oni są pacjentami a ja personelem . W mojej głowie jest ciągła walka po której stronie mam być , w pewnym stopniu ,rozumiem ich postępowanie a z drugiej  strony powinnam temu przeciwdziałać.................??????????????????????????????
13:30, martyna2525
Link Komentarze (3) »
1 ... 41 , 42 , 43